Niedziela 29/05/2022

1. Dzisiaj o g. 17:15 Nabożeństwo majowe. W dni powszednie nabożeństwa zaczynają się o g. 18:30. Od środy zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe.

1. Jutro o g. 19:00 w dolnym kościele spotkanie wspólnoty mężczyzn.

1. W najbliższy wtorek o g. 19:30 Droga światła przygotowana przez wspólnotę charyzmatyczną.

1. W środę 1 czerwca planujemy otwarcie kawiarenki w godzinach 12:00-19:00. Zapraszamy szczególnie dzieci na doskonałe lody produkowane na miejscu.

1. W środę o g. 19:40 konferencja ks. proboszcza: Duch św. tchnie, kędy chce. Transmisja na YouTube.

1. Próby chóru parafialnego odbywają się w środy o g. 19:00 na plebanii. Zapraszamy zainteresowanych dołączeniem się do zespołu.

1. W I piątek miesiąca spowiedź na każdej Mszy św. (oprócz 6:30), a wieczorem od g. 17:30.

1. W sobotę 4 czerwca o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca, po Mszy św. nabożeństwo fatimskie.

1. W sobotę wieczorem Wigilia Zesłania Ducha św. Msza św. o g 19:00 będzie w dolnym kościele. Czuwanie nawiązujące do liturgii Triduum Paschalnego zacznie się o g. 19:15, a o g. 20:30 odprawimy Mszę św. Po Mszy św. wieczór chwały i uwielbienia.

1. W niedzielę 5 czerwca o g. 10:30 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie z opiekunem ks. Markiem.

1. Z okazji Święta Dziękczynienia zbiórka do puszek w niedzielę 5 czerwca będzie przeznaczona na Świątynię Opatrzności Bożej.

1. W czwartek 16 czerwca – w Boże Ciało – po dwóch latach przerwy pójdziemy w procesji ulicami parafii. By nabrała ona uroczystego charakteru, chcemy przygotować sztandary, feretrony i baldachim. Chętni do ich niesienia mogą zapisywać się w zakrystii. Prosimy też o przynoszenie płatków kwiatów do sypania na procesji.