Niedziela 25/04/2021

1. Dzisiaj o g. 17:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

1. W najbliższy wtorek nie będzie Drogi Światła. Natomiast zapraszamy na kolejny etap przygotowań do Aktu Oddania Parafii Matce Bożej: po Mszy św. o 18:00 ks. Łukasz Skolud powie konferencję i poprowadzi Adorację. Sama uroczystość zawierzenia Parafii Najświętszemu Sercu Maryi odbędzie się we wtorek 25 maja.

1. W środę o g. 19:40 konferencja proboszcza: „Zmartwychwstały Chrystus wciela się w życie Kościoła”. Transmisja na żywo w Internecie z możliwością późniejszego odsłuchania.

1. W najbliższą sobotę o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca, po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W sobotę wieczorem o g. 18:30 pierwsze nabożeństwo majowe.

1. W niedzielę 2 maja o g. 7:00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie z opiekunem ks. Sławomirem.

1. W poniedziałek 3 maja Msze św. według porządku powszedniego z dodatkową Mszą św. o g. 12:00 – w intencji Ojczyzny.

1. Dziękujemy za wpłaty do eSkarbonki i przelewy na konto. Bóg zapłać!