Niedziela 24/12/2023

1. Dziś do g. 13:00 porządek niedzielny. Od g. 14:30 do 21:30 kościół będzie zamknięty. W nocy Bożego Narodzenia odprawimy dwie Pasterki: pierwszą o g. 22:00 i drugą o północy.

1. W poniedziałek, w pierwszym dniu świąt Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o g. 7:00. We wtorek porządek Mszy św. będzie niedzielny.

1. W niedzielę 31 grudnia na nabożeństwie o g. 17:15 podziękujemy za mijający rok. Ks. proboszcz przekaże informację o stanie parafii.

1. Tegoroczną kolędę rozpoczniemy zaraz po Nowym Roku, we wtorek 2 stycznia 2024. Odwiedzimy tych parafian, którzy zaprosili nas w ubiegłym roku. Nowe zaproszenia można zgłosić przez Internet, albo osobiście w zakrystii i w kancelarii. Anulowanie zaproszeń – tylko w zakrystii lub kancelarii. Terminy wizyt będziemy umawiać telefonicznie.

1. Opłatki na stół wigilijny i świece Caritas można otrzymać w zakrystii i w kancelarii.