Niedziela 24/09/2023

1. Dziś o g. 17:15 Nabożeństwo do św. Michała.

1. Dzisiaj obchodzimy Święto parafialne. Akcja Katolicka przygotowała konkurs biblijny nt. Muzyka w Biblii. Pytania są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Kościół Domowy poprowadzi animację dla dzieci po Mszy św. rodzin o g. 10:30 w dolnym kościele, będzie również konkurs biblijny dla dzieci.

1. Pierwsze po wakacjach spotkanie Wspólnoty Mężczyzn odbędzie się jutro o g. 19:30 w dolnym kościele.

1. Także jutro o g. 19:45 na plebanii spotkanie wspólnoty młodzieżowej. Zapraszamy uczniów szkół średnich i studentów.

1. W środę 27 września o g. 9:00 odprawimy Mszę św. za poległych w Powstaniu Warszawskim i zmarłych żołnierzy Armii Krajowej Pułku Baszta.

1. W środę 27 września o g. 19:00 odbędzie się w naszym kościele koncert zespołu Mazowsze.

1. Z powodu koncertu w środę będzie tylko jedna Msza św. wieczorna o g. 18:00 w dolnym kościele. Wyjątkowo nie będzie Mszy św. o g. 19:00.

1. Rozpoczęliśmy jesienny kurs dla narzeczonych. Spotkania odbywają się w czwartki o g. 19:30 w sali św. Kazimierza.

1. Czterdziestogodzinne Nabożeństwo, czyli trzydniowa adoracja Najświętszego Sakramentu, odbędzie się w dniach 28-30 września. Na stoliku przy wyjściu z kościoła można się zapisać na konkretny czas Adoracji.