Niedziela 24/05/2020

1. Bardzo prosimy o zachowywanie zasad ostrożności, a zwłaszcza o utrzymanie dystansu > 2m podczas Mszy św., a zwłaszcza Komunii św.

1. Dziś o godz. 17:15 nabożeństwo majowe. W dni powszednie nabożeństwa odprawiamy o g. 18:30.

1. We wtorki o godz. 19:30 odprawiamy nabożeństwo Drogi Światła, z transmisją przez Internet.

1. W najbliższą środę o godz. 19:40 kolejna konferencja ks. proboszcza, transmitowana w Internecie. Temat: Czuwanie przed Zesłaniem Ducha św.

1. W sobotę 30 maja odbędzie się Wigilia Zesłania Ducha św. Początek o godz. 19:15. Zakończenie Mszą św. o godz. 20:30.

1. Z radością zawiadamiamy, że nasz parafianin, diakon Dariusz Deputat, przygotowuje się do święceń kapłańskich, które przyjmie w sobotę 30 maja w Świątyni Opatrzności Bożej. Mszę św. prymicyjną odprawi w naszym kościele w Niedzielę Zesłania Ducha św. 31 maja o godz. 13:00. Serdecznie prosimy o modlitwę w jego intencji.

1. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i BLIKIEM na telefon, które wydatnie wspierają finansowo naszą parafię. Serdeczne dzięki!