Niedziela 24/04/2022

1. Dzisiaj o g. 17:15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

1. Dzisiaj po Mszach Świętych o godz. 9, 10:30, 12 i 13, harcerki z 18. Warszawskiej Drużyny Wędrowniczek „Horyzont” rozprowadzają domowe wypieki i zbierają fundusze na wyjazd majówkowy.

1. Seans filmu „Fatima” odbędzie się dzisiaj o godz. 15:00 w dolnym kościele. Przed seansem, o godz. 15 pomodlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy wszystkich chętnych.

1. We wtorek o 19:30 wspólnota charyzmatyczna zaprasza na Drogę Światła, nabożeństwo osnute wokół spotkań Zmartwychwstałego Jezusa z uczniami.

1. W środę nie będzie konferencji ks. proboszcza.

1. Akademia Katolicka w Warszawie zaprasza na Warszawski Festiwal Teologiczny, który odbędzie się w dniach 5-8 maja. Szczegóły na plakacie przy wyjściu oraz na stronie www.akademiakatolicka.pl

1. 21 maja chcemy zorganizować krótką pielgrzymkę autokarową do Niepokalanowa. Zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy w zakrystii.