Niedziela 23 grudnia 2018

1. O 17.15 różaniec.

1. Jutro o 6.30 ostatnie Roraty, zakończone ciepłym poczęstunkiem w przedsionku kościoła.

1. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Przypominamy o zwyczajowym poście. Msze św. w dzień Wigilii będą tylko rano. Wieczorem kościół będzie zamknięty do godz. 23.00. O północy odprawimy Pasterkę, po której połamiemy się opłatkiem i złożymy sobie życzenia.

1. W pierwszy dzień świąt (we wtorek) nie będzie Mszy św. o 7.00. Pozostałe Msze św. będą według porządku niedzielnego. W święto św. Szczepana (środa) Msze św. według porządku niedzielnego. W oba dni świąteczne nie będzie nabożeństwa o 17.15. Msze św. wieczorne będą tak jak zwykle.

1. W środę nie będzie konferencji proboszcza.

1. Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu tylko w czwartek i piątek.

1. Na parafialne kolędowanie zapraszamy w Niedzielę Trzech Króli, 6 stycznia o 16.00 w holu katechetycznym.

1. Dziękujemy harcerkom z drużyny „Przestrzeń”, które przygotowały wigilię dla osób samotnych. Już teraz zapraszamy na podobne spotkanie za rok.

1. Kawiarenka parafialna będzie czynna dzisiaj do godz. 19.00. Od wigilii Bożego Narodzenia do Nowego Roku będzie nieczynna.

1. Przy kawiarence parafialnej prowadzimy sprzedaż choinek.

1. Opłatki i świece Caritas można otrzymać w zakrystii i w kawiarence. (Od 9.45) Zapraszamy też na kiermasz świąteczny w przedsionku kościoła.