Niedziela 23/01/2022

1. Dziś o g. 17:15 różaniec.

1. W poniedziałek 24 stycznia o 19:30 w dolnym kościele odbędzie się czwarte spotkanie synodalne, poświęcone kwestii celebrowania liturgii. Spotkanie, z możliwością rozmowy w małych grupach, jest otwarte dla wszystkich chętnych.

1. W środę 26 stycznia o 19:40 konferencja ks. proboszcza: Jak ożywić i pogłębić celebracje liturgiczne? Transmisja na YouTube.

1. Od poniedziałku 24 stycznia do soboty 29 stycznia zapraszamy na specjalne Msze św., które będziemy odprawiać o g. 17:00 w intencji mieszkańców kolejnych ulic według następującego porządku:

Poniedziałek 24/01: URSYNOWSKA, ODYŃCA, CZECZOTA, GOSZCZYŃSKIEGO.

Wtorek 25/01: KRASICKIEGO, MALCZEWSKIEGO, NARUSZEWICZA, LENARTOWICZA, PILICKA, SZAROTKI, WEJNERTA.

Środa 26/01: PUŁAWSKA OD ODYŃCA DO WORONICZA (nry parzyste i nieparzyste), BIELAWSKA, WORONICZA, TYNIECKA.

Czwartek 27/01: ŻYWNEGO, OKOLSKA, MERLINIEGO.

Piątek 28/01: DOLNA, LUDOWA, KONDUKTORSKA, HUCULSKA.

Sobota 29/01: parafianie, którzy nie mogli przyjść w wyznaczonym dla nich dniu oraz mieszkający poza parafią, ale z nami związani.

Po Mszy św. będzie okazja do spotkania z księżmi. Będzie można otrzymać butelkę z wodą święconą i modlitwę błogosławieństwa do odmówienia we własnym domu. Pełny plan spotkań podajemy w Internecie i na tablicy ogłoszeń.

1. Przy wyjściu z kościoła prosimy o miesięczną składkę na fundusz remontowy.