Niedziela 21/02/2021

1. O godz. 17.15 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. W piątki Wielkiego Postu odprawiamy Drogę krzyżową: o godz. 17:30 w dolnym kościele dla dzieci, a o 18:30 w górnym – dla dorosłych.

1. We wtorek 23 lutego – kolejny krok przygotowania do Aktu Oddania parafii Matce Bożej Królowej Polski. O godz. 18:40 Konferencję w dolnym kościele (z transmisją internetową) wygłosi ks. Łukasz Skolud MSF (Misjonarz św. Rodziny). Dodatkowa partia książek z rozważaniami będzie dostępna we wtorek.

1. W środę 24 lutego o g. 19:40 konferencja ks. proboszcza pt. „Nie samym chlebem…”, transmitowana na żywo w Internecie, następnie dostępna na parafialnym kanale YouTube.

1. W niedzielę 28 lutego będziemy gościć p. Kamila Radzimowskiego, który zagra kilka utworów na duduku ormiańskim, podkreślając refleksyjny i pokutny charakter Wielkiego Postu.

1. Dziękujemy za ofiary Blikiem na telefon albo przelewem na konto parafii, to nieocenione wsparcie podczas epidemii. Przy wyjściu z kościoła prosimy o miesięczną składkę na fundusz remontowy.