Niedziela 2 grudnia 2018

1. Dzisiaj o 17.15 nieszpory z procesją eucharystyczną.

1. Od poniedziałku 3 grudnia do poniedziałku wigilijnego w dni powszednie o 6.30 będziemy odprawiali Roraty, zakończone ciepłym poczęstunkiem w przedsionku kościoła. Rekolekcje adwentowe potrwają od 16 do 19 grudnia. Poprowadzi Andrzej Persidok.

1. W najbliższą środę o 19.40 w sali św. Józefa konferencja ks. proboszcza: kenoza Słowa Bożego.

1. Przypominamy o Adoracji Najświętszego Sakramentu, która trwa w niedziele od 19.00 do 20.00 i w czwartki od 15.00 do 18.00.

1. W I piątek miesiąca grudnia spowiadamy na każdej Mszy św., a wieczorem od 17.30.

1. W sobotę 8 grudnia obchodzimy święto Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej. Msze św. według porządku powszedniego, a o 12.00 odprawimy dodatkową Mszę św. ku czci Matki Bożej.

1. Tego dnia w kościele seminaryjnym o godz. 11.00 odbędą się święcenia diakonatu naszego praktykanta i katechety, Marka Rucińskiego. Serdecznie zapraszamy do udziału w święceniach i do modlitwy w intencji nowego diakona.

1. Plan Kolędy

Poniedziałek 3 grudnia: Puławska 53, 53A i 53B

Wtorek 4 grudnia: Dworkowa (cała)

Środa 5 grudnia: Puławska 49 i 51 oraz ul. Smetany

Czwartek 6 grudnia: Olesińska (nry nieparzyste)

Piątek 7 grudnia: Grażyny (cała)

Sobota 8 grudnia: Święto Matki Bożej (nie ma kolędy)

Poniedziałek 10 grudnia: Różana od Puławskiej do Kazimierzowskiej

Kolędę rozpoczynamy w dni robocze o g. 16.30, a kończymy ok. 20.30.

Mieszkańcy domów, które zamierzamy odwiedzić, mogą zgłosić się do zakrystii po kartki do zawieszenia na drzwiach wejściowych do swoich bloków.

Podczas kolędy prosimy o ofiary na pilny remont kruszącej się fasady kościoła.

1. Przy wyjściu z kościoła składka na Mokotowskie Hospicjum św. Krzyża. Kilka słów prezentacji…