Niedziela 2/06/2019

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w niedziele o 17.15, a w dni powszednie o 18.30.

1. Ks. Marek Ruciński, który jako diakon posługiwał w naszej parafii, odprawia dziś w rodzinnym Łącku swoją Mszę św. prymicyjną. W jutrzejszy poniedziałek 3 czerwca o godz. 19.00 odbędzie się w naszym kościele wspólna prymicja księży, którzy wraz z ks. Markiem przyjęli święcenia kapłańskie. Zapraszamy.

1. We wtorek o 19.30 grupa charyzmatyczna zaprasza na ostatnią w tym roku Drogę Światła.

1. W najbliższą środę o 19.40 w sali św. Józefa konferencja ks. proboszcza o modlitwie do Ducha św.

1. W sobotę 8 czerwca o 19.00 zapraszamy na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Św. Czuwanie będzie podzielone na kolejne etapy (każdy ok. 20 minut):
  • Modlitwa maryjna
  • Chrzest Jezusa w Jordanie i działanie Ducha św. podczas głoszenia Ewangelii
  • Duch św. w męce i śmierci Jezusa – adoracja Krzyża
  • Dar Ducha św. w dniu zmartwychwstania – odnowienie Chrztu
  • Pięćdziesiątnica

Na zakończenie czuwania o godz. 21.00 odprawimy Mszę św.

1. W sobotę 15 czerwca Akcja Katolicka zaprasza na jednodniową pielgrzymkę do Wąwolnicy. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

1. Prosimy o przynoszenie płatków kwiatów do sypania podczas procesji Bożego Ciała.

1. Z okazji rocznicy pierwszej wizyty św. Jana Pawła II w Polsce, po Mszy św. wyświetlimy na ekranie serię archiwalnych zdjęć. Prezentację przygotował nasz parafianin Andrzej Szymański.