Niedziela 19/11/2023

1. Dziś o g. 17:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

1. Jutro o g. 19:30 na plebanii spotkanie wspólnoty młodzieżowej. Zapraszamy uczniów szkół średnich, studentów i młodych pracujących.

1. Także w poniedziałek o g. 19:30 w dolnym kościele spotkanie wspólnoty mężczyzn.

1. W środę o 19:00 na plebanii próba chóru.

1. W czwartek wieczorem wspólnota charyzmatyczna zaprasza na wieczór uwielbienia. O g. 19:00 Msza św., a następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa wstawiennicza i uwielbienie.

1. W czwartek o g. 20:00 na plebanii spotkanie z cyklu „Ojcowie wiary, mistrzowie modlitwy” – lektura tekstów Ojców Kościoła (z transmisją przez Internet).

1. W sobotę 25 listopada o g. 16:00 na plebanii zapraszamy na spotkanie posynodalne dla przedstawicieli wszystkich grup parafialnych oraz chętnych parafian. Poruszymy bieżące kwestie życia parafialnego.

1. W niedzielę 26 listopada o g. 19:00 w sali św. Kazimierza kolejne spotkanie w ramach przygotowań do Bierzmowania.