Niedziela 19/09/2021

1. Dziś o 17:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

1. Rozpoczął się jesienny kurs dla narzeczonych. Spotkania odbywają się w czwartki o g. 19:30 w sali św. Kazimierza. Prowadzi ks. Marek Nowakowski.

1. Zapraszamy na XI Noc Świadectw, która odbędzie się w sobotę 25 września. Początek o g. 19:30, zakończenie Mszą św. o 22:30.

1. Plakaty na Noc Świadectw znajdują się w zakrystii. Można je wziąć ze sobą i powiesić w widocznych miejscach.

1. Z racji na przygotowania do Nocy Świadectw, Msza św. w sobotę o g. 19:00 odbędzie się w dolnym kościele.

1. Niedziela 26 września to tradycyjne Święto Parafialne. Ze względu na epidemię obchody będą skromniejsze niż zwykle.
  • Po Mszy św. o 10:30 : animacja dla rodzin z dziećmi.
  • Akcja Katolicka przygotowała Konkurs Biblijny nt. Przyroda w Biblii. Pytania można otrzymać przy wyjściu z kościoła albo pobrać ze strony parafialnej: 2021-09-19 Konkurs Biblijny Odpowiedzi należy przynieść do zakrystii lub kancelarii do niedzieli 3 października. Na zwycięzców czekają nagrody książkowe.

1. Od poniedziałku do środy 27-29 września będzie trwało tzw. 40-godzinne Nabożeństwo, czyli całodzienna Adoracja Najśw. Sakramentu.

1. Dziś przy wyjściu z kościoła miesięczna składka na fundusz remontowy. Ofiary można składać także do eSkarbonki. Bóg zapłać!