Niedziela 18/02/2024

1. O 17.15 Gorzkie Żale. W piątki Wielkiego Postu odprawiamy Drogę Krzyżową: o g. 17:30 w dolnym kościele dla dzieci, a o g. 18:30 w górnym dla dorosłych.

1. Dziś o g. 19:00 oo. karmelici zapraszają do kaplicy przy Racławickiej na projekcję filmu autorstwa naszego parafianina, Krzysztofa Żurowskiego, o św. Karolu de Foucauld. Szczegóły na plakacie.

1. Nasz kościół będzie wielkopostnym kościołem stacyjnym w poniedziałek 4 marca, a rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w niedzielę 17 marca. Poprowadzi je kierownik biura delegata KEP ds. ochrony dzieci i młodzieży, ks. Piotr Studnicki.

1. W poniedziałek o g. 19:45 na plebanii spotkanie wspólnoty młodzieżowej.

1. Z inicjatywy Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, w czwartek o g. 18:00 odprawimy Mszę św. w intencji Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy.

1. Wszystkich zainteresowanych przyszłością kawiarenki zapraszamy na spotkanie w sobotę 24 lutego o g. 16:00 – właśnie w kawiarence – na temat wykorzystania tego miejsca dla potrzeb parafian.

1. Dziś przy wyjściu z kościoła prosimy o miesięczną składkę na remont fasady. Do końca marca planujemy doprowadzenie postępu prac do poziomu około 80%, a całość remontu chcemy skończyć przed wakacjami.
  • Plan prac na najbliższe tygodnie to:

1. Zakończenie prac przygotowawczych powierzchni – oczyszczenie miejsc trudnodostępnych, wymagających szczególnej uwagi
2. Wykonanie mostkowania rys, uzupełnienie drobnych ubytków i szczelin.
3. Naniesienie pierwszej warstwy zapraw PCC – PĘDZEL.
4. Wykonanie szalunków.
5. Odtworzenie wstępne kształtu pierwotnego elewacji.
6. Odtworzenie fug cementowych w oszkleniu.

• Przypominamy, że wszystkie koszty pokrywamy z ofiar parafian. Wielkie dzięki za ofiarność!