Niedziela 17/10/2021

1. Dziś o 17:15 Nabożeństwo różańcowe.

1. Nowy cykl przygotowania młodzieży do Bierzmowania rozpoczynamy dzisiaj o g. 18:00 w dolnym kościele. Zapraszamy zwłaszcza uczniów klas I ponadpodstawowych.

1. W bieżącym tygodniu obchodzimy wspomnienia dwóch świętych naszych czasów: we wtorek 19 października – bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz w piątek 22 października – św. Jana Pawła II.

1. W środę o 19:40 konferencja ks. proboszcza: Tylko prawda nas wyzwoli (cd.). Transmisja na YouTube.

1. Za tydzień Niedziela Misyjna – siostry franciszkanki misjonarki Maryi opowiedzą o swojej pracy na misjach.

1. W zakrystii i w kancelarii przyjmujemy ofiary na tegoroczne wypominki. Wypominki można także zgłosić przez parafialną stronę internetową (kliknij).

1. Dziś przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę na fundusz remontowy. Czekając na uzyskanie zgody na remont fasady kościoła, prowadzimy intensywne prace na dachu nad bocznymi kaplicami i zakrystią. Chcesz się dołożyć do składki? Kliknij tutaj.