Niedziela 15/12/2019

1. O 17.15 koronka do Bożego Miłosierdzia.

1. W dni powszednie Adwentu o 6.30 odprawiamy Roraty, zakończone ciepłym poczęstunkiem w przedsionku kościoła.

1. Rekolekcje Adwentowe potrwają do środy. Ojciec Michał Dragan OSB będzie głosił konferencje dzisiaj na wszystkich Mszach św., a od jutra do środy na Mszach św. o 9.00, 18.00 i 19.30.

1. Na czas rekolekcji i Świąt Bożego Narodzenia przerywamy wizytę duszpasterską. Wznowimy ją zaraz po Nowym Roku, w czwartek 2 stycznia.

1. W środę nie będzie konferencji proboszcza. Najbliższa konferencja będzie w środę 8 stycznia 2020 r.

1. Na świąteczne wizyty do chorych pójdziemy w sobotę 21 grudnia przed południem. Prosimy o zgłaszanie adresów chorych w zakrystii i w kancelarii.

1. W sobotę 21 grudnia o godz. 11.00 wraz z harcerkami z drużyny Horyzont zapraszamy do holu katechetycznego na spotkanie wigilijne dla osób samotnych. Będzie łamanie się opłatkiem, świąteczny poczęstunek i śpiewanie kolęd.

1. Przy kawiarence parafialnej prowadzimy sprzedaż choinek.

1. Opłatki i świece Caritas można otrzymać w zakrystii, kancelarii i w kawiarence.

1. Przy wyjściu z kościoła miesięczna składka na remont fasady.