Niedziela 15/09/2019

1. Dzisiaj o godz. 17.15 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

1. W ramach przygotowania do bierzmowania w dzisiejszą niedzielę 15 września o 19.00 zapraszamy do sali św. Kazimierza uczniów klas ósmych, którzy rozpoczną nowy cykl przygotowań.

1. Rozpoczęliśmy jesienny kurs dla narzeczonych. Spotkania odbywają się w czwartki o 19.30 w sali św. Kazimierza. Prowadzi ks. Sławomir Jastrzębski.

1. Spotkania przed I Komunią św. rozpoczynamy dzisiaj po Mszy św. o 10.30 w dolnym kościele.

1. Spotkania dla ministrantów odbywają się w soboty o 11.00 w zakrystii, a próby scholi dziecięcej o tej samej porze w kancelarii.

1. Nasz organista Karol Szwech został zaproszony do zagrania koncertu w kościele św. Trójcy w Wimbledonie, skąd otrzymaliśmy organy do zainstalowania w naszym kościele. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 21 września o 19.00 w Londynie. Serdecznie gratulujemy.

1. Organy przywiezione z Wimbledonu przeszły kolejną fazę renowacji, która polegała na przeskórowaniu miechów oraz oczyszczeniu piszczałek. Z instalacją organów musimy poczekać do zakończenia prac przy remoncie fasady kościoła.

1. Od czwartku 26 września do soboty 28 września odbędzie się 40-godzinne nabożeństwo. Adoracja Najświętszego Sakramentu potrwa od 9.30 rano do 18.00.

1. Tegoroczna Noc Świadectw odbędzie się w ostatnią sobotę września, czyli 28 września o 19.30 i potrwa do północy.

1. Wraz z Wydziałem Kultury Dzielnicy Mokotów, w hołdzie Powstańcom i Warszawie zapraszamy na Koncert Requiem Mozarta w wykonaniu Polskiej Opery Królewskiej: w niedzielę 29 września o godz. 19.00.

1. Nasza kawiarenka „Sielsko-Anielsko Café” wznowi działalność we wtorek 17 września. Serdecznie zapraszamy.