Niedziela 14/06/2020

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w niedziele o 17.15, a w dni powszednie o 18.30. W ciągu oktawy Bożego Ciała nabożeństwa kończymy procesją Eucharystyczną.

1. W poniedziałek od 16:00 do 18:00 w kancelarii kolejny dyżur porad prawnych Michała Wodzickiego.

1. W najbliższą środę o g. 19:40 konferencja ks. proboszcza, transmitowana w Internecie. Temat : Adoracja eucharystyczna: pamiątka Paschy Jezusa.

1. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia nie obowiązuje piątkowy post.

1. W najbliższą sobotę odbędą się uroczystości pierwszokomunijne dla kolejnych niewielkich grup dzieci. Szczegóły w Internecie.

1. W Internecie transmitujemy cztery Msze św. w niedziele i święta, a w dni powszednie Mszę św. o g. 18:00 i nabożeństwo czerwcowe. Szczegóły na stronie parafialnej.