Niedziela 14/02/2021

1. O 17.15 Różaniec.

1. W najbliższą środę obchodzimy Popielec, czyli rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z posypaniem głów popiołem o
  • 6:30, 8:00, 9:00,
  • 17:00, 18:00 i 19:30.

Wieczorne Msze św. będą transmitowane przez Internet.

W środę popielcową obowiązuje ścisły post, czyli tylko jeden posiłek do syta (oraz dwa mniejsze) i powstrzymanie się od pokarmów mięsnych.

1. W środę popielcową nie będzie konferencji ks. proboszcza, tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.

1. W piątki Wielkiego Postu o godz. 17:30 w dolnym kościele odprawiamy Drogę krzyżową dla dzieci, a o 18:30 w górnym – dla dorosłych. W niedziele wielkopostne o 17:15 śpiewamy Gorzkie Żale.

1. Podobnie jak w latach ubiegłych, w poniedziałek 8 marca nasz kościół będzie wielkopostnym kościołem stacyjnym. Tego dnia kościół będzie otwarty przez cały dzień, a w ciągu dnia odbędą się dodatkowe nabożeństwa.

1. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w niedzielę 21 marca, na tydzień przed Niedzielą Palmową.

1. Dziękujemy za ofiary Blikiem na telefon albo przelewem na konto parafii, to nieocenione wsparcie podczas epidemii.