Niedziela 12/06/2022

1. Dzisiaj o g. 17:15 Nabożeństwo czerwcowe. W dni powszednie nabożeństwa zaczynają się o g. 18:30.

1. Jutro o g 19:00 w dolnym kościele kolejne spotkanie Wspólnoty Mężczyzn.

1. W najbliższy wtorek o g. 19:00 w Dolnym Kościele kolejne spotkanie biblijne. O g. 19:30 konferencja ks. prof. Krzysztofa Siwka o Księdze Hioba, transmisja przez Internet.

1. W środę o g. 19:40 konferencja ks. proboszcza: Sens procesji eucharystycznej. Transmisja na YouTube.

1. Msza św. w środę wieczorem o godz. 19:00 będzie już odprawiona według formularza Bożego Ciała.

1. W święto Bozego Ciała porządek Mszy św. niedzielny. O 16:00 uroczysta Msza św. zakończona procesją do 4 ołtarzy. Po procesji odprawimy cichą Mszę św. o g. 18:15 oraz na zakończenie dnia o g. 20:00.

1. Chętnych do niesienia sztandarów i chorągwi na procesji Bożego Ciała prosimy o zapisanie się w zakrystii. Dotychczas zgłosiło się tylko kilka osób, a potrzeba kilkunastu zgłoszeń. Prosimy też o płatki kwiatów do sypania na procesji.

1. W piątek 17 czerwca nasz Arcybiskup udzielił dyspensy od postu.

1. Dziś przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę na fundusz remontowy. Od poniedziałku ekipa remontowa rozpocznie prace.