Niedziela 11 listopada 2018

1. Dzisiaj o 17.15 nabożeństwo różańcowe w intencji Ojczyzny.

1. Gorąco zachęcamy, aby dzisiaj, w dniu Święta Niepodległości przy zapalonej Świecy Niepodległości podziękować Bogu za wolną Ojczyznę i prosić o dalszą opiekę.

1. Dzisiaj wieczorem o godz. 19.00 w holu katechetycznym zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

1. Kleryk Marek Ruciński odbywający praktyki w naszej parafii został dopuszczony do święceń diakonatu, które odbędą się w sobotę 8 grudnia o 11.00 w kościele seminaryjnym. Serdecznie gratulujemy i polecamy modlitwom parafian.

1. W najbliższą środę o 19.40 w sali św. Józefa konferencja ks. proboszcza: etyczny wymiar języka – ryzyko dominacji.

1. W piątek 16 listopada obchodzimy rocznicę konsekracji naszego kościoła. Msze św. odprawimy według porządku powszedniego.

1. W sobotę 17 listopada o 11.00 na plebanii odędzie się zbiórka ministrantów. Poprowadzi kleryk Marek Ruciński.

1. W sobotę 17 listopada o 16.00 odbędzie się w naszym kościele koncert zespołu „Mazowsze” z okazji 100-lecia niepodległości. Serdecznie zapraszamy.

1. Z powodu przygotowań do koncertu kościół będzie zamknięty w sobotę od 10.00 do 15.00. Z powodu sprzątania kościoła po koncercie Msza św. wieczorna w sobotę o 18.00 będzie odprawiona w dolnym kościele.

1. W najbliższą niedzielę o 12.00 na plebanii odbędzie się kolejne spotkanie duszpasterstwa małżeństw. Zapewniamy opiekę nad dziećmi.