Niedziela 10/11/2019

1. Dzisiaj o godz. 17.15 różaniec.

1. Dzisiaj o godz. 19.00 w dolnym kościele naszym gościem będzie Jean-Marie Elie Setbon (wym. Żan-Mari-Eli-Setbą), ortodoksyjny rabin, który przyjął chrzest i został katolikiem.

1. W jutrzejszy poniedziałek 11 listopada przypada święto Niepodległości. Msze św. według porządku powszedniego, a o godz. 12.00 odprawimy uroczystą Mszę św. w intencji Ojczyzny.

1. W środę o 19.40 w sali św. Józefa kolejna konferencja ks. proboszcza na temat: Adam i Ewa.

1. W dniach 15 i 16 listopada zapraszamy na Parafialny Dzień Skupienia pod nazwą Rekolekcje trzech głębi. Prowadzenie: ksiądz proboszcz.

Program:

• Piątek : 19.00 Msza św.

19.30 spotkanie w dolnym kościele – Jak przełamać rutynę w spowiedzi? Następnie okazja do spokojnej spowiedzi w wyciszonym holu katechetycznym

• Sobota 10.00 – 12.00 : Spotkanie w dolnym kościele „Chrzest w imię Trójcy św.: Co to znaczy dla chrześcijanina?” Konferencja, czytanie słowa Bożego dzielenie w grupach, modlitwa
  • Sobota 17.30 – 20.00 Spotkanie w dolnym kościele: Nasza Msza św. Konferencja, praca w grupach jako przygotowanie do Eucharystii, Msza św. o godz. 19.00.

Szczegółowy plan podajemy w Interneciena plakatach przy wyjściu z kościoła.

1. W sobotę 16 listopada obchodzimy rocznicę konsekracji naszego kościoła. Msze św. według porządku powszedniego. Msza św. o 19.00 – na zakończenie dnia skupienia – będzie z liturgią niedzielną, ale z uwzględnieniem rocznicy konsekracji kościoła.

1. Przez najbliższe tygodnie kawiarenka parafialna będzie czynna tylko w soboty i niedziele.

1. Na stoliku z prasą wyłożone są ostatnie numery prasy katolickiej. Z powodu podniesienia ceny tygodników prosimy o ofiarę w wysokości 6 zł/egz.

1. [Uwaga. Animatorzy z Odnowy mogą zrobić ogłoszenie ustne].

Na ekrany kin wszedł ważny film „Nieplanowane” na temat przemiany w podejściu do obrony życia dzieci nienarodzonych. Zachęcamy do obejrzenia.