Niedziela 10/10/2021

1. Dziś o 17:15 Nabożeństwo różańcowe.

1. Dziękujemy za udział w konkursie biblijnym przygotowanym przez Akcję Katolicką. Na uczestników czekają nagrody książkowe – do odebrania w zakrystii.

1. W roku 2022 chcemy zaproponować parafianom codzienne czytanie Pisma św. według specjalnie ułożonego planu. W ramach przygotowań do tej lektury we wtorek 12 października o g. 19:40 w dolnym kościele ks. proboszcz zaprasza na Wprowadzenie do lektury Nowego Testamentu. Konferencja odbędzie się podczas spotkania wspólnoty charyzmatycznej, ale będzie otwarta dla wszystkich chętnych.

1. W środę o 16:00 konferencja ks. proboszcza: Tylko prawda nas wyzwoli. Transmisja na żywo na YouTube, następnie do odsłuchania w dowolnym czasie.

1. W środę o 19:00 uroczystość Bierzmowania (bp Piotr Jarecki).

1. Następny cykl przygotowania do Bierzmowania zaczniemy za tydzień, w niedzielę 17 października o g. 18:00 w dolnym kościele. Zapraszamy zwłaszcza uczniów klas I ponadpodstawowych.

1. Dziś Dzień Papieski – młodzież z Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” prosi o wsparcie funduszu stypendialnego.