Niedziela 10/09/2023

1. Dziś o g. 17:15 Różaniec.

1. Jutro o g. 19:45 na plebanii spotkanie wspólnoty młodzieżowej. Zapraszamy uczniów szkół średnich i studentów.

1. Wspólnota charyzmatyczna zaprasza na konferencję nt. Lectio Divina prowadzoną przez ks. Krzysztofa Wonsa – odtworzoną z nagrania na YouTube. Początek we wtorek o g. 19:15 w dolnym kościele.

1. W środę o g. 19:00 na plebanii odbędzie się próba chóru parafialnego. Zapraszamy chętnych do dołączenia do chóru.

1. W czwartek 12 października o g. 19:00 odbędzie się bierzmowanie grupy młodzieży. W niedzielę 17 września kandydatów zapraszamy na Mszę św. o g. 18:00 w górnym kościele, a po niej na spotkanie. Kolejna tura przygotowań dla uczniów klas I szkół średnich rozpocznie się w niedzielę 15 października.

1. Przypominamy, że tegoroczna Noc Świadectw rozpocznie w sobotę 23 września o g. 19:30 i zakończy się Mszą św. ok. g. 22:30.

1. 24 września będziemy obchodzić Święto parafialne. Akcja Katolicka przygotowuje konkurs biblijny nt. Muzyka w Biblii, a Kościół Domowy poprowadzi animację dla dzieci po Mszy św. rodzin o g. 10:30.

1. Pierwsze po wakacjach spotkanie Wspólnoty Mężczyzn odbędzie się w poniedziałek 25 września o g. 19:30 w dolnym kościele.

1. W środę 27 września o g. 19:00 odbędzie się w naszym kościele koncert zespołu Mazowsze.

1. 40-godzinne Nabożeństwo, czyli trzydniowa adoracja Najświętszego Sakramentu, odbędzie się w dniach 28-30 września.

1. W prasie katolickiej znajdziemy wiele artykułów na temat dzisiejszej beatyfikacji Rodziny Ulmów, a Gość Niedzielny przygotował specjalny dodatek na ten temat.

1. Remont fasady nabiera tempa. Bogatsi o doświadczenie z pierwszej fazy remontu, wykonawcy mają dopracowaną technologię, która umożliwia przyspieszenie prac. Szczegóły można przeczytać na stronie parafialnej. Przy wyjściu z kościoła prosimy o miesięczną składkę na finansowanie tych żmudnych prac.