Niedziela 10/01/2021

1. Dziś o 17:15 Różaniec – tajemnice światła.
  2. We wtorek 29 grudnia 2020 rozpoczęliśmy cykl spotkań przygotowujących do zawierzenia parafii Matce Bożej. Spotkania odbywają się raz na miesiąc, ale każdy z uczestników otrzymuje 33 rozważania do samodzielnego odprawienia. Teksty rozważań można znaleźć na stronie internetowej parafii. Można je także otrzymać w formie książkowej (do odebrania w zakrystii lub kancelarii, 20 zł).

Najbliższe spotkanie wspólne odbędzie się 26 stycznia 2021 o godz. 18:30.

1. Z powodu epidemii nie możemy przeprowadzić tradycyjnej wizyty duszpasterskiej, czyli kolędy. Ponieważ zależy nam na zachowaniu bliskiego kontaktu z parafianami i na wspólnej modlitwie, dlatego od poniedziałku 18 stycznia do soboty 30 stycznia proponujemy specjalne Msze św., na które będziemy zapraszać mieszkańców kolejnych ulic.

Zaprosimy Was według następującego porządku:

Poniedziałek 18/01: Puławska nry nieparzyste od Dolnej do Dworkowej, Boryszewska, Wygoda, Belgijska, Morskie Oko, Dworkowa i Smetany.

Wtorek 19/01: Puławska nry parzyste od Olesińskiej do Racławickiej, Olesińska, Grażyny.

Środa 20/01: Różana, Dąbrowskiego, Bałuckiego, Odolańska.

Czwartek 21/01: Al. Niepodległości, Kazimierzowska, Wiktorska, Wiśniowa.

Piątek 22/01: Racławicka, Olkuska, Dożynkowa, Drużynowa, Piłkarska, Tenisowa i Szczekocińska.

Sobota 23/01: parafianie, którzy nie mogli przyjść w wyznaczonym dla nich dniu oraz mieszkający poza parafią, ale z nami związani.

Poniedziałek 25/01 Ursynowska, Odyńca, Czeczota, Goszczyńskiego.

Wtorek 26/01 Krasickiego, Malczewskiego, Naruszewicza, Lenartowicza, Pilicka, Szarotki, Wejnerta.

Środa 27/01 Puławska od Odyńca do Woronicza (nry parzyste i nieparzyste), Bielawska, Woronicza, Tyniecka.

Czwartek 28/01 Żywnego, Okolska, Merliniego.

Piątek 29/01 Dolna, Ludowa, Konduktorska, Huculska.

Sobota 30/01 Parafianie, którzy nie mogli przyjść w wyznaczonym dla nich dniu oraz mieszkający poza parafią, ale z nami związani.

Spotkania będą się odbywały na dodatkowej Mszy św. o g. 17:00 (odprawianej w intencji uczestników), ale jeśli komuś odpowiada inna pora, może przyjść na dowolną Mszę św. w ciągu danego dnia. Będzie można otrzymać butelkę z wodą święconą i modlitwę błogosławieństwa do odmówienia we własnym domu.

1. W środę o 19:40 konferencja ks. proboszcza: Słowo Boże wzywa i przemienia. Na żywo na parafialnym kanale YouTube z możliwością późniejszego odsłuchania.
  2. Dziękujemy za ofiary Blikiem na telefon albo przelewem na konto parafii, będące cennym wsparciem podczas epidemii.