Niedziela 1/12/2019

1. Dzisiaj o godz. 17.15 Nieszpory z procesją eucharystyczną.

1. Rozpoczynamy Adwent. Od poniedziałku 2 grudnia w dni powszednie o 6.30 będziemy odprawiali Roraty, zakończone ciepłym poczęstunkiem w przedsionku kościoła.

1. Program kolędy na najbliższy tydzień:

Poniedziałek 2 grudnia: Puławska 49 i 51, Dworkowa i Smetany.

Wtorek 3 grudnia: Olesińska

Środa 4 grudnia: Grażyny

Czwartek 5 grudnia: Puławska nry parzyste od 34 do 48

Piątek 6 grudnia: Puławska nry parzyste od 50 do 58/60

Sobota 7 grudnia: nie ma kolędy

Poniedziałek 9 grudnia: Różana (w granicach naszej parafii)

Kolędę rozpoczynamy w dni robocze o g. 16.30, a kończymy ok. g. 20.30.

Podczas kolędy prosimy o ofiary na konieczne prace remontowe kościoła i dzwonnicy.

1. We wtorek Msza św. o godz. 19.00 zostanie odprawiona w kaplicy Matki Bożej i będzie animowana przez wspólnotę charyzmatyczną „Światło”. Po Mszy św. będzie okazja do modlitwy wstawienniczej.

1. W środę o godz. 18.30 odprawimy nabożeństwo do św. Józefa. W kolejne pierwsze środy miesiąca modlimy się do patrona rodzin.

1. W najbliższą środę o 19.40 w sali św. Józefa konferencja ks. proboszcza: wychodzenie z grzechu.

1. W czwartek o godz. 18.30 spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

1. W pierwszy piątek miesiąca, 6 grudnia (to także mikołajki…) spowiadamy na każdej Mszy św., a wieczorem od 17.30. W sobotę o 9.00 Msza Święta za zmarłych członków Żywego Różańca, a po niej nabożeństwo fatimskie.

1. Dziś przy wyjściu z kościoła zbieramy składkę na świąteczne paczki dla potrzebujących.