Niedziela 1/05/2022

1. Dzisiaj o g. 17:15 Nabożeństwo majowe z procesją eucharystyczną.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie o g. 18:30.

1. We wtorek święto Matki Bożej Królowej Polski. Porządek Mszy św. powszedni z dodatkową Mszą św. w intencji Ojczyzny o g. 12:00.

1. W środę konferencja ks. proboszcza: Wielkanoc – i co dalej? Transmisja na YouTube o 19:40 z możliwością późniejszego odsłuchania.

1. W czwartek i piątek o g. 17:00 w górnym kościele odbędą się próby przed I Komunią św. W piątek zaraz po próbie dzieci zejdą do dolnego kościoła na I spowiedź.

1. W I piątek miesiąca spowiedź na każdej Mszy św. (oprócz 6:30), a wieczorem od g. 17:30.

1. W sobotę 7 maja o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca, po Mszy św. nabożeństwo fatimskie.

1. Uroczystość I Komunii św. dla dzieci ze szkoły podstawowej nr 157 odbędzie się w sobotę 7 maja o g 11:00.

1. W niedzielę 8 maja o g. 10:30 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie z opiekunem ks. Markiem.

1. W poniedziałek 9 maja o g. 19:30 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie posynodalne na temat: Co mamy do zrobienia w parafii? Zapraszamy zarówno uczestników spotkań synodalnych jak i wszystkich parafian gotowych podjąć się inicjatyw ożywiających naszą wspólnotę.

1. Przy wyjściu z kościoła harcerki porszą o wsparcie przed obozami wakacyjnymi.