NAJWYŻEJ 5 OSÓB NA MSZY ŚW.

Ogłoszone 24/03/2020 nowe restrykcje stanu zagrożenia epidemicznego mocno uderzają w codzienne życie parafii.

OD ŚRODY 25/03/2020

Zgromadzenia, także religijne, zostają ograniczone do 5 osób

(nie licząc celebransa)

Ponieważ, dokąd to tylko możliwe, chcemy zapewnić parafianom dostępność Eucharystii, dlatego

• o każdej godzinie zwykłej Mszy św. (6.30, 8.00, 9.00, 18.00 i 19.00) będzie możliwość odprawienia drugiej Mszy św. w dolnym kościele – jeśli tylko liczba uczestników górnym kościele przekroczy 5 osób.

• Pierwszeństwo udziału w górnym kościele będą miały te osoby, które zamówiły intencję Mszy św.

• Jeżeli liczba uczestników przekroczy dopuszczalną granicę, będziemy zmuszeni prosić, by kolejne osoby nie wchodziły do kościoła.

• Pomiędzy Mszami św., czyli od godz. 8.30 do 9.00 i od 18.30 do 19.00 będzie można poprosić księdza dyżurującego konfesjonale o udzielenie Komunii św. poza Mszą św.

W Internecie transmitujemy

• Msze św. niedzielne,