Niedziela 20/11/2022

1. Dziś o 17:15 Nabożeństwo do Chrystusa Króla.

1. W poniedziałek o godz. 19:45 na plebanii spotkanie dla młodzieży licealnej i studenckiej.

1. W środę o g. 19:45 konferencja ks. proboszcza: między widzialnym a niewidzialnym – język znaków i milczenia. Transmisja na YouTube.

1. W sobotę 26 listopada zapraszamy na wieczór uwielbienia animowany przez naszą wspólnotę charyzmatyczną wraz z zespołem muzycznym „Powiedzie Ci się”. Rozpoczęcie o g. 19:00 Mszą św. z I niedzieli Adwentu.

1. W niedzielę 27 listopada zaczynamy Od poniedziałku 28 listopada zaczną się Roraty odprawiane o g. 6:30, zakończone ciepłym poczęstunkiem. Serdecznie zapraszamy dorosłych, młodych i najmłodszych.

1. W pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca grudnia organizujemy całodzienną Adorację Najśw. Sakramentu. Początek o g. 15:00 w piątek a zakończenie o 15:00 w sobotę.

1. Po wielu staraniach otrzymaliśmy dotację z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na instalację organów sprowadzonych z Londynu. Dotacja w wysokości 125 tys. zł wystarczy na uruchomienie pierwszych dwóch sekcji organów. Instrument ma zagrać do końca bieżącego roku. Prosimy o modlitwę o sprawny przebieg prac.

1. W chłodne dni włączamy w kościele ogrzewanie ławkowe: w niedzielę w całym kościele, a w dni powszednie w pierwszej sekcji ławek, czyli w pierwszych dziesięciu rzędach od ołtarza. Dziękujemy za ofiarność parafian w pokrywaniu kosztów ogrzewania.

1. Przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę na dom opieki prowadzony przez siostry dominikanki (prezentacja).