Niedziela 27/09/2020

1. Dziś o 17:15 Nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

1. Dziękujemy za udział w Dziesiątej Nocy Świadectw. Szczególne podziękowania dla Diakonii Ewagelizacyjnej Odnowy, która przygotowała to wydarzenie, i dla Akcji Katolickiej – za pomoc w przygotowaniu kanapek.

1. Z powodu epidemii nie możemy zorganizować wrześniowego święta parafialnego. Niemniej zapraszamy na tradycyjne 40-godzinne Nabożeństwo, czyli całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa dzisiaj od 14:00 do 18:00 i od 19:00 do 20:00, a w poniedziałek i wtorek od 9:30 do 18:00. W poniedziałek, z racji pogrzebu, nie będzie Adoracji od 12:00 do 13:00. Przy wyjściu z kościoła można się zapisać na poszczególne godziny tej Adoracji. We wtorek będziemy odprawiać Msze św. odpustowe ku czci naszego patrona św. Michała.

1. Akcja Katolicka przygotowuje tradycyjny konkurs biblijny nt. Geografii Starego Testamentu. Szczegóły w gablocie Akcji Katolickiej.

1. Dziś w kościele św. Andrzeja Boboli o g 15:30 odbędzie się koncert „Wolni i Niepokonani” ku czci bohaterów Powstania Warszawskiego. Bezpłatne karty wstępu można otrzymać w naszej zakrystii.

1. Próby chóru parafialnego będą odbywać się w poniedziałki o g. 18:30 na plebanii. Rozpoczynamy już w jutrzejszy poniedziałek. Zachowujemy podstawowe zasady ostrożności podczas epidemii. Cieszymy się z każdego nowego uczestnika chóru – serdecznie zapraszamy.

1. Fundacja „Jestem” zaprasza w najbliższy piątek 2/10 na spotkanie dla osób dotkniętych chorobą nowotworową w pierwszej fazie choroby. Spotkania odbywają się w holu katechetycznym w piątki od 9:00 do 15:00, co dwa tygodnie.

1. Od czwartku 1 października zapraszamy na nabożeństwa różańcowe (g. 18:30). 2 października przypada I piątek miesiąca. Spowiedź na każdej Mszy św., a wieczorem od 17.30. W sobotę 3/10 o godz. 9:00 Msza św. za zmarłych członków ŻYWEGO RÓŻAŃCA i zmarłych z ich rodzin. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 4/10 o 7.00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca i ich rodziny.

1. Informacja od opiekunów Kawiarenki: „Bacznie obserwujemy sytuację związaną z pandemią. Gdy tylko się uspokoi, czym prędzej otworzymy kawiarenkę. Zapewniamy, że nie próżnujemy i testujemy dla Państwa nowe przepisy. Dziękujemy za miłe słowa, które do nas spływają – Karola Radek Stefka, którzy bardzo już chcą Was gościć.”

1. Prowadzimy gruntowne prace naprawcze na dachu naszego kościoła. Dziękujemy za wpłaty do puszki, przelewem na konto parafii oraz Blikiem na telefon.