Niedziela 16 września 2018

• We wtorek 18 września przypada rocznica śmierci św. Stanisława Kostki. Z tej okazji ojcowie jezuici zapraszają dzieci i młodzież do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej. O godzinie 17.00 będzie nabożeństwo dla dzieci, po nim o godzinie 18.00 Msza święta pod przewodnictwem bp. Michała Janochy. Animację muzyczną będzie prowadził zespół „Mocni w Duchu” wraz z młodymi ludźmi ze wspólnoty „Młodość – lubię to!”. Serdecznie zapraszamy.
  • Przypominamy o przygotowaniu do Bierzmowania dla kandydatów, którzy rozpoczęli cykl w zeszłym roku. Spotkania odbywają się w środy o godz. 19.00 w sali św. Kazimierza. Uroczystość Bierzmowania odbędzie się w środę 10 października o godz. 18.00. Nowy cykl przygotowania do Bierzmowania rozpoczniemy w połowie października.
  • Rozpoczął się kurs dla narzeczonych. Spotkania odbywają się w czwartki o godz. 19.30, również w sali św. Kazimierza. Prowadzi ks. Sławomir Jastrzębski.
  • Za dwa tygodnie będziemy obchodzić święto archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. To święto patronalne naszej parafii. Dlatego od czwartku 27 września do soboty 29 września odprawimy tzw. 40-godzinne Nabożeństwo. W sobotę 29 września o godz. 19.30 rozpoczniemy Ósmą Noc Świadectw, przygotowaną przez wspólnotę Odnowy w Duchu św. W niedzielę 30 września będziemy obchodzić święto parafialne. Na dziedzińcu kościoła będą przygotowane atrakcje i gorący poczęstunek.
  • Nasza kawiarenka „Sielsko-Anielsko Café” zaprasza dzisiaj od 10.00 do 19.00. W tygodniu kawiarenka jest czynna od wtorku do piątku od 12.00 do 19.00, a w soboty od 10.00 do 15.00. Zapraszamy.