Niedziela 9/06/2019

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w niedziele o 17.15, a w dni powszednie o 18.30.

 

  1. Serdecznie gratulujemy naszemu organiście Karolowi, który na zakończenie studiów z dyrygentury poprowadził koncert orkiestry symfonicznej Filharmonii Narodowej. Życzymy mu dalszych sukcesów i radości z wykonywanej pracy.

 

  1. W najbliższą środę o 19.40 w sali św. Józefa konferencja ks. proboszcza o owocach Ducha św.

 

  1. Wspólnota rodzin Woda Życia, spotykająca się w naszej parafii zaprasza na koncert ewangelizacyjny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 16 czerwca o godz. 14.00 na placu przed kościołem. Szczegóły na plakatach przy wejściu.

 

  1. Prosimy o przynoszenie płatków kwiatów do sypania podczas procesji Bożego Ciała.

 

  1. Poszukujemy chętnych do pomocy w pracy kancelarii parafialnej w wymiarze 8-10 godzin tygodniowo. Jest to praca wymagająca życzliwości w kontakcie z wiernymi i uwagi w wypełnianiu formalności. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do kancelarii lub do księdza proboszcza.

 

  1. Po wakacjach planujemy organizację parafialnych dni skupienia pod hasłem „Dni trzech głębi”. Będą one poświęcone pogłębieniu przeżycia najważniejszych sakramentów, czyli chrztu, pokuty i Eucharystii. Dni skupienia będą się odbywać w pomieszczeniach parafialnych lub na wyjeździe. Będą otwarte dla wszystkich parafian. Szczegóły podamy w najbliższym czasie.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę na posługę misyjną Zbigniewa Bigdy z Kazachstanu.