Niedziela 26/11/2023

  1. Dziś o g. 17:15 nabożeństwo do Chrystusa Króla.

 

  1. Spotkanie wspólnoty młodzieżowej odbędzie się jutro o g. 19:30 w domu sióstr franciszkanek. Zapraszamy uczniów szkół średnich, studentów i młodych pracujących.

 

  1. W środę o 19:00 na plebanii próba chóru.

 

  1. 1 grudnia to I piątek miesiąca. Spowiedź na każdej Mszy św. (oprócz 6:30), a wieczorem od 17:30. W sobotę 2 grudnia o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków ŻYWEGO RÓŻAŃCA i zmarłych z ich rodzin. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 3 grudnia o g. 10:30 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca i spotkanie z ks. Mikołajem.

 

  1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę na paczki świąteczne dla ubogich. Aby nie mnożyć zbiórek, przeznaczymy ją w połowie na paczki dla naszych parafian, a w połowie na paczki dla ubogich z parafii św. Jana w Bejrucie. Ponieważ regularnie odkładamy pieniądze ze skarbonki dla ubogich w kaplicy św. Antoniego, możemy zapewnić, że paczki będą miały taką wartość jak zwykle.

 

  1. Za tydzień 3 grudnia zaczynamy Adwent. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się w niedzielę 10 grudnia i będą poświęcone postaci apostoła Kazachstanu, bł. ks. Władysława Bukowińskiego. Poprowadzi je ks. Jan Nowak, postulator procesu beatyfikacyjnego.