Niedziela 26/05/2019

 1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w niedziele o 17.15, a w dni powszednie o 18.30. Od soboty 1 czerwca rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe.

 

 1. Wczoraj odbyły się święcenia kapłańskie. Jednym z 19 nowych księży został Marek Ruciński, który jako diakon posługiwał w naszej parafii. Główną prymicję parafialną ks. Marek odprawi w Boże Ciało, ale już w najbliższy wtorek o godz. 18.00 odprawi pierwszą Mszę św. w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.

 

 1. W poniedziałek 3 czerwca o godz. 19.00 odbędzie się wspólna prymicja nowowyświęconych księży. Już teraz zapraszamy na tę uroczystość.

 

 1. We wtorek o 19.30 grupa charyzmatyczna zaprasza na Drogę Światła.

 

 1. W najbliższą środę o 19.40 w sali św. Józefa konferencja ks. proboszcza o modlitwie do Ducha św.

 

 1. W czwartek 30 maja o godz. 18.30 odbędzie się w naszym kościele spotkanie z australijskim charyzmatykiem Alanem Amesem (czyt. Ejmsem). Alan będzie się z nami modlił na nabożeństwie majowym o 18.30 i na Mszy św. o 19.00, a następnie powie świadectwo i poprowadzi modlitwę. Oprawę muzyczną zapewni zespół Głos Światła. Z powodu przygotowań do spotkania, czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w kaplicy Matki Bożej.

 

 1. W sobotę 1 czerwca o 9.00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca, po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 2 czerwca o 7.00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie z opiekunem ks. Sławomirem.

 

 1. W najbliższą niedzielę obchodzimy przeniesione z czwartku święto Wniebowstąpienia Pańskiego.

 

 1. W sobotę 8 czerwca o 19.00 zapraszamy na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Św. Na zakończenie czuwania o godz. 21.00 odprawimy Mszę św.

 

 1. W sobotę 15 czerwca Akcja Katolicka zaprasza na jednodniową pielgrzymkę do Wąwolnicy. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

 

 1. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Matkach, żyjących i zmarłych…