Niedziela 24/01/2021

 1. Dziś o 17:15 Różaniec.
 2. Nie mogąc, z powodu epidemii, przeprowadzić tradycyjnej wizyty duszpasterskiej, zapraszamy mieszkańców kolejnych ulic na dodatkowe Msze św., będące okazją do spotkania i wspólnej modlitwy. Miło nam, że już dotąd wielu parafian życzliwie odpowiedziało na to zaproszenie. W najbliższym tygodniu zapraszamy mieszkańców następujących ulic:
 • Poniedziałek 25/01 Ursynowska, Odyńca, Czeczota, Goszczyńskiego.
 • Wtorek 26/01 Krasickiego, Malczewskiego, Naruszewicza, Lenartowicza, Pilicka, Szarotki, Wejnerta.
 • Środa 27/01 Puławska od Odyńca do Woronicza (nry parzyste i nieparzyste), Bielawska, Woronicza, Tyniecka.
 • Czwartek 28/01 Żywnego, Okolska, Merliniego.
 • Piątek 29/01 Dolna, Ludowa, Konduktorska, Huculska.
 • Sobota 30/01 Parafianie, którzy nie mogli przyjść w wyznaczonym dla nich dniu oraz mieszkający poza parafią, ale z nami związani.

Spotkania odbywają się na dodatkowej Mszy św. o g. 17:00 (odprawianej w intencji uczestników). Na zakończenie Mszy św. można otrzymać butelkę z wodą święconą i modlitwę błogosławieństwa do odmówienia we własnym domu. Plan spotkań podajemy na tablicy ogłoszeń i w Internecie.

 1. We wtorek 26 stycznia o godz. 18:30 w dolnym kościele odbędzie się drugie z cyklu spotkań przygotowujących do zawierzenia Parafii Matce Bożej Królowej Polski. Konferencję wygłosi ks. Łukasz SKOLUD MSF (Misjonarz św. Rodziny). Spotkanie będzie transmitowane przez Internet. Teksty rozważań przygotowujących do zawierzenia parafii Matce Bożej można otrzymać w formie książkowej w zakrystii lub kancelarii: koszt 20 zł. Można je także znaleźć na stronie internetowej.
 2. W środę o 19:40 konferencja ks. proboszcza: Słowo ostrzejsze niż miecz. Na żywo na parafialnym kanale YouTube z możliwością późniejszego odsłuchania.
 3. Dziękujemy za ofiary Blikiem na telefon albo przelewem na konto parafii, to nieocenione wsparcie podczas epidemii.
 4. Dziś przy wyjściu z kościoła prowadzimy zbiórkę do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji. Dziękujemy za ofiarność.