Niedziela 22/01/2023

  1. Dziś o g. 17:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwą o jedność chrześcijan.

 

  1. W poniedziałek o g. 19:30 w dolnym kościele spotkanie Wspólnoty Mężczyzn.

 

  1. Również w poniedziałek o g. 19:45 na plebanii spotkanie dla młodzieży licealnej i studenckiej.

 

  1. Kontynuujemy wizyty duszpasterskie. Otrzymaliśmy dotąd ok. 550 zaproszeń. Przed każdą wizytą kontaktujemy się telefonicznie lub mailem, żeby potwierdzić termin odwiedzin. Bardzo prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na kontakt z naszej strony. Kolęda potrwa jeszcze ok. trzech tygodni.

 

  1. Blankiety do wypełnienia można jeszcze otrzymać przy wyjściu z kościoła i w zakrystii. Zaproszenia na kolędę można także wysłać przez stronę internetową parafii.

 

  1. W środę o 19:45 konferencja ks. proboszcza: Sakrament Chrztu św.: zanurzenie w śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa. Transmisja na YouTube.

 

  1. Na prośbę Urzędu Dzielnicy Mokotów informujemy, że trwa edycja Budżetu Obywatelskiego. Do 25 stycznia można zgłaszać projekty dotyczące inwestycji w zieleń miejską i nowe miejsca rekreacji, udogodnień komunikacyjnych, wydarzeń kulturalnych oraz bezpłatnych zajęć dla dzieci, dorosłych i seniorów.

 

  1. Dziś przy wyjściu z kościoła kwesta na rzecz Szkoły „Krok po Kroku” – prezentacja.