Niedziela 20/08/2023

  1. Dziś o g. 17:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

  1. Dziś na Mszy św. o g. 12:00 żegnamy Bartosza Jankowskiego, który przez ostatnie dwa lata był wikariuszem w naszej parafii. Ks. Bartosz będzie pracował w parafii św. Jakuba na Ochocie. Na jego miejsce przyjdzie ks. Mikołaj Derentowicz, który rozpocznie posługę w poniedziałek 28 sierpnia, a oficjalnie przywitamy go w niedzielę 3 września.

 

  1. Od poniedziałku 28 sierpnia wrócimy do zwykłego porządku Mszy św. w dni powszednie.

 

  1. Tegoroczna Noc Świadectw odbędzie się w sobotę 23 września o g. 19:30. W zakrystii można odebrać ulotki do rozdawania osobom, które chcemy zaprosić na to wydarzenie.

 

  1. Zakończyliśmy pierwszy etap remontu fasady. 40% elewacji zostało oczyszczone, uzupełniono ubytki skorodowanego zbrojenia i betonu oraz wymieniono popękane okna. Ta część elewacji została odmalowana. Niezwłocznie przystępujemy do prac nad pozostałą częścią fasady. W najbliższą niedzielę prosimy o miesięczną składkę na sfinansowanie tych żmudnych i kosztownych prac. Bardzo dziękujemy za ofiarność.