Niedziela 18/06/2023

1. Dziś kazania głosi bp Kazimierz Wielikosielec z diecezji Pińskiej na Białorusi. Przy wyjściu z kościoła prosimy o wsparcie budowy kościoła Wniebowzięcia NMP w Homlu.

1. W zespole duszpasterskim nastąpi jedna zmiana: Bartosz Jankowski został mianowany wikariuszem w parafii św. Jakuba na Ochocie. Na jego miejsce przyjdzie ks. Mikołaj Derentowicz, wikariusz w parafii św. Elżbiety w Powsinie. Pod koniec sierpnia pożegnamy ks. Bartka i przywitamy ks. Mikołaja.

1. W poniedziałek o g. 19:45 na plebanii – spotkanie wspólnoty młodzieżowej.

1. W środę o godz. 19:45 konferencja ks. proboszcza: Gdzie Duch Pański, tam wolność (z transmisją na Youtube).

1. W piątek o g. 10:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla szkoły Przymierza Rodzin.

1. Od poniedziałku 26 czerwca do soboty 26 sierpnia Msze św. w dni powszednie będą o g. 17:00, 8:00, 18:00 i 19:00. Porządek niedzielny pozostaje bez zmian.