Dzisiaj o g. 17:15 nabożeństwo majowe. W sobotę 23 maja spotkamy się przy kapliczce w kamienicy przy ul. Ursynowskiej. Nabożeństwo majowe w kościele będzie jak zwykle o g. 18:30.
Opiekę nad kawiarenką sprawuje od g. 9:45 do 15:00 grupa Malująca Ikony.
Nowennę przed uroczystością zesłania Ducha Św. odmawiamy podczas nabożeństw majowych.
Spotkania: jutro o g. 19:45 na plebanii „Sykomory”. Wspólnoty Światło i Źródło we wtorek o zwykłych godzinach. W środę o g. 19:00 na plebanii próba chóru.
Biały tydzień dla Dzieci ze Szkoły Jigoro Kano od poniedziałku do piątku, podczas Mszy św. o g. 8:00.
W sobotę 23 maja o g. 11:00 rocznica I Komunii św. szkoły Przymierza Rodzin.
W sobotę 23 maja – Msza św. o g. 19:00 zostanie odprawiona w dolnym kościele. W górnym kościele zapraszamy na Czuwanie przed Zesłaniem Ducha św.
19:00 Czytanie i rozważanie Słowa Bożego
20:30 Msza św.
21:20 Uwielbienie
W niedzielę 24 maja o g. 19:00 w kawiarence film Krzysztofa Żurowskiego „Duszochwat – św. Andrzej Bobola”. Po filmie spotkanie z Autorem.
Ofiary złożone przy okazji uroczystości pierwszokomunijnych podzieliliśmy na dwie części: połowę w wysokości 2200$ przesłaliśmy do parafii św. Jana w Bejrucie, a połowę przeznaczamy na parafialny fundusz remontowy. Dziękujemy za ofiarność.