Niedziela 13/09/2020

  1. Dziś o 17:15 nabożeństwo różańcowe.

 

  1. Wznowiliśmy przygotowania do bierzmowania. Dzisiaj o g. 19:00 w sali św. Kazimierza spotyka się grupa kontynuująca przygotowanie po 1 roku. W październiku rozpoczniemy nowy cykl dla kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych.

 

  1. Rozpoczęliśmy jesienny kurs dla narzeczonych. Spotkania odbywają się w czwartki o g. 19.30 w sali św. Kazimierza. Prowadzi ks. Sławomir Jastrzębski.

 

  1. W sobotę 19 września o godz. 11:00 I Komunia św. dla grupy dzieci ze szkoły Przymierza Rodzin.

 

  1. W niedzielę 20 września odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Początek o g. 12:00 na pl. Zamkowym, następnie przemarsz do bazyliki św. Krzyża.

 

  1. Planujemy utworzenie kolejnego kręgu Domowego Kościoła. To wspólnota małżonków, którzy pragną umacniać swoją wiarę, budować rodzinę w duchu chrześcijańskim oraz doświadczyć życia we wspólnocie. Zainteresowane małżeństwa zapraszamy do kontaktu z ks. Markiem, osobiście lub mailowo.

 

  1. Zapraszamy na Dziesiątą Noc Świadectw, która odbędzie się w ostatnią sobotę września, czyli 26 września o 19.30 i potrwa do północy.

 

  1. Przez całe lato prowadzimy gruntowne prace naprawcze na dachu naszego kościoła. Remont fasady czeka jeszcze na niezbędne uzgodnienia z konserwatorem zabytków i wydziałem architektury dzielnicy Mokotów. Dziś przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę na te pilne prace remontowe. Dziękujemy zarazem za wpłaty przelewem na konto parafii i Blikiem na telefon.