Niedziela 13/08/2023

 

  1.  Dziś o g. 17:15 Różaniec. 
  2.  Wspólnota młodzieżowa zaprasza na spotkania w poniedziałki o g. 19:45 na plebanii, także podczas wakacji.
  3.  Również wspólnota charyzmatyczna ma spotkania podczas wakacji, we wtorki o g. 19:00. Zapraszamy.
  4. We wtorek 15 sierpnia obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, dlatego obowiązuje niedzielny porządek Mszy Świętych. Tego dnia nie będzie nabożeństwa o godz. 17:15. W poniedziałek wieczorem o 19:00 Msza Święta z formularza Uroczystości WNMP.
  5.  Niedziela 20 sierpnia to ostatnia niedziela posługi ks. Bartosza Jankowskiego w naszej parafii. Dlatego zapraszamy na Mszę Św. 20 sierpnia o godz. 12:00, na której będziemy mogli wyrazić swoją wdzięczność ks. Bartoszowi za posługę w  naszej parafii.
  6.  W święto Wniebowzięcia Matki Bożej przeprowadzimy zbiórkę do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku powodzi w Słowenii.