Niedziela 11/10/2020

  1. Dziś o 17:15 Nabożeństwo różańcowe. W dni powszednie nabożeństwa odprawiamy o godz. 18:30.

 

  1. Papież Franciszek ogłosił encyklikę Fratelli Tutti o powszechnym braterstwie. Zachęcamy do przeczytania.

 

  1. Z powodu zagrożenia epidemicznego zawieszamy próby chóru parafialnego.

 

  1. W środę 14 października o godz. 19:40 rozpocznie się kolejny cykl konferencji ks. proboszcza: Jak przetłumaczyć Ewangelię z języka starożytnego na życie współczesne? Będą one transmitowane na żywo na parafialnym kanale YouTube. (kliknij)

 

  1. Fundacja „Jestem” zaprasza w najbliższy piątek 16 października na spotkanie dla osób dotkniętych chorobą nowotworową w pierwszej fazie choroby. Spotkania odbywają się w holu katechetycznym w piątki od 9:00 do 15:00, co dwa tygodnie. UWAGA. Z powodu epidemii spotkania organizowane przez Fundację muszą zostać zwieszone. Jak tylko będzie to możliwe, wrócimy do spotkań w holu katechetycznym.

 

  1. W sobotę 17 października o 10:00 Msza św. dla Szkoły Przymierza Rodzin, po niej koncert, a następnie poświęcenie nowego budynku szkoły. UWAGA. Z powodu epidemii Msza św. i koncert zostały odwołane.

 

  1. W dzisiejszą niedzielę przy wyjściu zbieramy składkę na prace remontowe naszego kościoła. Mamy bardzo dobrą ekipę, która prowadzi prace naprawcze dachu, ale zakres tych prac wymaga dużego wkładu finansowego. Bardzo dziękujemy za ofiarność. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i Blikiem na telefon.

 

  1. W następną niedzielę, 18 października, składkę będą zbierać stypendyści Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.