Dzisiaj o g. 17:15 nabożeństwo majowe. Nabożeństwa majowe: w niedziele o g. 17:15, a w dni powszednie o 18:30. W soboty o g. 17:00 gromadzimy się przy kolejnych kapliczkach. W sobotę 16 maja będzie to kapliczka na rogu ul. Puławskiej i Dolnej. Nabożeństwo majowe w kościele będzie jak zwykle o g. 18:30.
Opiekę nad kawiarenką sprawuje g. 9:45 do 15:00 wspólnota Mężczyzn.
Spotkania wspólnot: jutro o g. 19:30 w dolnym kościele Wspólnota mężczyzn, o 19:45 na plebanii „Sykomory”. Wspólnoty Światło i Źródło we wtorek o zwykłych godzinach. W środę o g. 19:00 na plebanii próba chóru.
W czwartek odbył się pogrzeb śp. ks. Zbigniewa Szczypka. Dziękujemy za udział w Mszy św. pogrzebowej. Pamiętajmy o ks. Zbigniewie w naszych modlitwach.
Biały tydzień dla dzieci ze SP 157 od poniedziałku do piątku: podczas Mszy św. o g. 18:00 i na nabożeństwie majowym.
W piątek rozpoczniemy Nowennę przed uroczystością zesłania Ducha Św. Będzie odmawiana podczas nabożeństw majowych.
I Komunia św. dla szkoły nr 26 (Jigoro Kano) odbędzie się w sobotę 16 maja o g. 10:30, a dla szkoły Przymierza Rodzin o g. 12:30. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i I spow. dzieci ze szkoły nr 26 w piątek o g. 17:30 w dolnym kościele.
W sobotę 16 maja ojcowie Jezuici zapraszają do sanktuarium przy ul. Rakowieckiej na uroczystość św. Andrzeja Boboli. Mszy św. o g. 18:00 będzie przewodniczył abp Adrian Galbas, a kazanie wygłosi generał zakonu, o. Arturo Sosa.
W sobotę 23 maja o g. 19:00 zapraszamy na Wigilię Zesłania Ducha św.
W niedzielę 24 maja o g. 19:00 w kawiarence film Krzysztofa Żurowskiego „Duszochwat – św. Andrzej Bobola”. Po filmie spotkanie z Autorem.
Przy wyjściu z kościoła prosimy o miesięczną składkę na prace remontowe. Na konstrukcji witraża kładziemy obróbki blacharskie, trwa remont dwóch sal przy holu katechetycznym i przygotowujemy się do remontu dachu nad prezbiterium.