Niedziela 9/02/2020

1. O 17.15 różaniec.

1. W środę o 19.45 na plebanii kolejna konferencja ks. proboszcza: Dekalog (cd.).

1. Z okazji Światowego Dnia Chorych w sobotę 15 lutego o godz. 11.00 odprawimy Mszę św. z udzieleniem namszczenia chorych. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Wszystkim, którzy nas przyjęli, serdecznie dziękujemy za spotkanie i rozmowę. W wielu domach przyjęto nas z radością i gościnnością. Dziękujemy za ofiary, które zasilą fundusz remontowy naszego kościoła. Do zobaczenia w przyszłym roku.

1. Parafianie, którzy nie przyjęli jeszcze wizyty kolędowej, a chcieliby to uczynić, mogą się zgłosić do zakrystii lub kancelarii i umówić dodatkową wizytę w najbliższym czasie.

1. Dzisiejsza składka do puszek będzie przeznaczona na fundusz remontu fasady kościoła. Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i za ofiarność.