Niedziela 5/06/2022

1. Dzisiaj o g. 17:15 Nabożeństwo czerwcowe. W dni powszednie nabożeństwa zaczynają się o g. 18:30.

1. Jutro o g 19:30 w dolnym kościele kolejne spotkanie posynodalne: jakie nowe inicjatywy w parafii?

1. W najbliższy wtorek o g. 19:30 modlitwa wstawiennicza wspólnoty charyzmatycznej.

1. Dziś kawiarenka będzie czynna w godzinach 10:00-19:00. Zapraszamy szczególnie dzieci na doskonałe lody produkowane na miejscu.

1. W środę o g. 19:40 konferencja ks. proboszcza: Owoce Ducha św. Transmisja na YouTube.

1. Próby chóru parafialnego odbywają się w środy o g. 19:00 na plebanii. Zapraszamy zainteresowanych dołączeniem się do zespołu.

1. W czwartek o 19:00 w sali św. Józefa spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

1. Z okazji Święta Dziękczynienia dzisiejsza zbiórka do puszek będzie przeznaczona na Świątynię Opatrzności Bożej.

1. Chętnych do niesienia sztandarów i chorągwi na procesji Bożego Ciała prosimy o zapisanie się w zakrystii. Prosimy też o płatki kwiatów do sypania na procesji.