Niedziela 4/10/2020

1. Dziś o 17:15 Nabożeństwo różańcowe zakończone procesją eucharystyczną. W dni powszednie nabożeństwa odprawiamy o godz. 18:30.

1. Jutro o 17:30

1. Próby chóru parafialnego odbywają się w poniedziałki o g. 18:30 na plebanii. Cieszymy się z każdego nowego uczestnika chóru – serdecznie zapraszamy.

1. We wtorek 6 października Msza św. o 19:00 będzie animowana przez wspólnotę charyzmatyczną. Po Mszy św. okazja do modlitwy wstawienniczej.

1. W środę 7 października o godz. 19:00 bp Piotr Jarecki udzieli grupie naszej młodzieży sakramentu Bierzmowania. Kolejny cykl przygotowania do Bierzmowania dla uczniów szkół ponadpodstawowych rozpoczniemy w niedzielę 18 października o godz. 19:00. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie.

1. W czwartek 8 października o g. 19:00 w sali św. Józefa – spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

1. W sobotę 10 października o godz. 17:00 w dolnym kościele – Msza św. i modlitwa wspólnoty Viatores.

1. W środę 14 października rozpocznie się kolejny cykl konferencji ks. proboszcza. Będą one transmitowane na żywo na parafialnym kanale YouTube.

1. W najbliższą niedzielę 11 października będziemy zbierać kolejną składkę na prace remontowe naszego kościoła. W następną niedzielę, 18 października, składkę będą zbierać stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.