Niedziela 3/03/2024

1. O 17:15 Gorzkie Żale. W piątki Wielkiego Postu odprawiamy Drogę Krzyżową: o g. 17:30 w dolnym kościele dla dzieci, a o g. 18:30 w górnym dla dorosłych.

1. Jutro nasz kościół będzie wielkopostnym kościołem stacyjnym. Program :

Od g. 11:00 do 17:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu.

Przez cały dzień okazja do spowiedzi.

1. We wtorek o g. 19:30 modlitwa wstawiennicza wspólnoty charyzmatycznej.

1. Czw g. 18:30 w s. św. Józefa spotk Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. O 19:30 w s. św. Kazimierza początek kursu dla narzeczonych.

1. W czwartek i piątek 7 i 8 marca o g. 12:30 odbędą się rekolekcje dla uczniów liceów. Prowadzi x Radosław Wołkowycki, duszp. akademicki z kościoła św. Anny.

1. Wspólnota Viatores zaprasza w sobotę do dolnego kościoła na wieczór uwielbienia i uzdrowienia. O g. 17:00 Eucharystia, a po niej adoracja, modlitwa uwielbienia oraz okazja do indywidualnej modlitwy wstawienniczej.

1. W dniach 15-16 marca w Seminarium Duchownym przy Krakowskim Przedmieściu dzień skupienia dla mężczyzn pragnących rozpoznać powołanie. Szczegóły na stronie internetowej.

1. Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych rozpoczną się w niedzielę 17 marca. Poprowadzi x. Piotr Studnicki.

1. W zakrystii można nabyć świece Caritas na stół wielkanocny.

1. Dziś przy wyjściu z kościoła prosimy o wsparcie dla Mokotowskiego Hospicjum św. Krzyża.