NIedziela 19/04/2020

1. Dzisiaj wszystkie Msze św. odprawiamy równolegle w górnym i dolnym kościele. Msze św. z górnego kościoła (oprócz 7.00) są transmitowane przez Internet.

1. Dziś o godz. 17.15 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

1. Od poniedziałku 20 kwietnia Msze św. w dni powszednie będziemy odprawiać tylko w górnym kościele. Limit ilości wiernych dla naszego kościoła będzie wynosił 72 osoby. Ponieważ większa ilośc wiernych to także zwiększone ryzyko infekcji, bardzo prosimy o surowe przestrzeganie zasad ostrożności.

1. Dyżur porad prawnych Michała Wodzickiego odbędzie się w najbliższy poniedziałek w formie konsultacji telefonicznej. Prosimy dzwonić od godz. 17:00 na numer kancelarii parafialnej (22 845 46 04).

1. We wtorki o godz. 19:30 odprawiamy nabożeństwo Drogi Światła, transmitowane przez Internet.

1. Środowa konferencja ks. proboszcza będzie transmitowana przez Internet. Początek o godz. 19:40. Temat: Spotkanie Jezusa ze św. Tomaszem.

1. Do końca kwietnia kancelaria parafialna będzie czynna od wtorku do piątku tylko po południu, w godz. 16:00-18:00. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, bo większość spraw załatwiamy zdalnie.

1. Dziękujemy za liczne wpłaty na konto parafialne i BLIKIEM na telefon, które pozwalają na utrzymanie parafii. Są znakiem Waszej hojności, odpowiedzialności i zaufania. Serdeczne dzięki!

1. Bardzo prosimy o konsultowanie strony parafii: parafiamichal.pl. Umieszczamy tam aktualności dotyczące działania parafii w czasie epidemii.