Niedziela 25/09/2022

1. Dziś o 17:15 nabożeństwo do św. Michała.
  2. W dzisiejsze święto parafialne Akcja Katolicka przygotowała konkurs biblijny na temat: W Nowym Testamencie spełniają się proroctwa. Kartki z pytaniami można otrzymać przy wyjściu z kościoła. Na odpowiedzi czekamy do przyszłej niedzieli 2 października.
  3. Po Mszy św. o 10:30 w dolnym kościele animacja dla dzieci z okazji święta naszego patrona. Msza św. o 12:00 z udziałem chóru parafialnego.
  4. Jutro o 19:30 w dolnym kościele spotkanie wspólnoty mężczyzn.
  5. Od wtorku do czwartku zapraszamy na 40-godzinne Nabożeństwo. Przy wyjściu z kościoła zapisy na kolejne godziny Adoracji.
  6. We wtorek 27/09 o g. 19:00, we współpracy z Wydziałem Kultury Urzędu Dzielnicy Mokotów, koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Ze względu na koncert, Adoracja we wtorek po południu oraz Msza św. o g. 19:00 będą w dolnym kościele.
  7. W czwartek święto patronalne naszej parafii. Msze św. według porządku powszedniego.
  8. Rozpoczęliśmy jesienny kurs dla narzeczonych. Spotkania odbywają się w czwartki o g. 19:30 w sali św. Kazimierza. Prowadzi ks. Szymon Migalski.
  9. W sobotę 1 października o g. 9:00 Msza św. w intencji zmarłych członków Żywego Różańca i zmarłych z ich rodzin. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie.
  10. Również w sobotę 1/10 pielgrzymka do sanktuarium św. o. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii. Wyjazd o g. 11:00 (po nabożeństwie fatimskim). Zapisy w zakrystii i kancelarii.
  11. W niedzielę 2/10 o 10:30 Msza św. w intencji żyjących członków Żywego Różańca i ich rodzin.
  12. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania do wczorajszej Nocy Świadectw, składamy serdeczne podziękowania.