Niedziela 23/05/2021

1. Dziś o g. 17:15 Nabożeństwo majowe. W dni powszednie nabożeństwa odprawiamy o g. 18:30.

1. W środę o g. 19:40 konferencja ks. proboszcza: Działanie Ducha Św. Transmisja na żywo w Internecie z możliwością późniejszego odsłuchania.

1. W piątek 28 maja o g. 19:30 w holu katechetycznym spotkanie dla małżeństw zainteresowanych przystąpieniem do kręgu Domowego Kościoła (ks. Marek).

1. W sobotę 29 maja o g. 10:00 w świątyni Opatrzności Bożej święcenia kapłańskie przyjmie diakon Sebastian Zygmunt, który od roku posługuje w naszej parafii. Prosimy o modlitwę w jego intencji.

1. Dziękujemy za wpłaty do eSkarbonki i przelewy na konto. Bóg zapłać!

1. W najbliższy wtorek o g. 18:00 odbędzie się uroczystość zawierzenia parafii Najświętszemu Sercu Maryi Królowej Polski. Program:
  • 18:00 Przywitanie i świadectwa
  • 18:30 Nabożeństwo majowe
  • 19:00 Msza św. z homilią ks. Łukasza Skoluda MSF
  • 19:45 Uroczyste Zawierzenie
  • 20:00 Adoracja
  • 20:30 Zakończenie

Msza św. we wtorek o g. 18:00 będzie odprawiona w dolnym kościele.

Zapraszając na wtorkową Uroczystość, odmówimy wspólnie fragment modlitwy zawierzenia:

Maryjo! W zjednoczeniu z Sercem Jezusa i mocą Jego Miłości – poświęcam się całkowicie Twojemu Niepokalanemu Sercu: oddaję Ci całkowicie ciało i duszę swoją, moje serce i moją wolę, moją pamięć i mój rozum, wszystkie myśli i pragnienia, całe moje życie i moją działalność, całą moją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, mój czas i moje decyzje oraz wszystkie moje dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, dla wypełnienia woli Ojca, dla spełnienia pragnień Jezusa, dla radości i chwały Ducha Świętego oraz z miłości ku Tobie i dla ratowania dusz braci i sióstr naszych. Amen.